İstanbul Köpek Üretim Çiftlikleri ve Eğitim Merkezleri

İstanbul Köpek Üretim Çiftlikleri ve Eğitim Merkezleri

Haberimizde, İstanbul’daki hayvanseverlere kılavuzluk edecek en önemli konuları ele aldık.
Köpek sahiplenmek isteyenler, köpeğine en doğru eğitimin nerede verileceğini öğrenmek isteyenler için İstanbul’daki köpek çiftlikleri ve eğitim merkezleri ile ilgili güncel bilgilerin yer aldığı bir yazı hazırladık.
İstanbul’daki ruhsatlı en güvenilir köpek çiftlikleri hangileri? Köpeklerin eğitim alabileceği işletmeler nerede?
İşte tüm bu sorulara cevap niteliğindeki yazımızın detaylarına geçiyoruz.
 
 
 
Haberimizde;
 
-Greendog Kennels K- 9 Club Köpek Üretim, Eğitim ve Yetiştirme Merkezi
-Von Grand Köpek Çiftliği Eğitim Merkezi
-Topaz Kennel Dog House
-Candostum Köpek Üretim Çiftliği
-Pati Dog Club
-Royal Dog Club
 
 
İstanbullu hayvanseverler için en doğru seçim olacak bu 6 işletme hakkında bilgi vereceğiz.
 

Greendog Kennels  K- 9 Club Köpek Üretim, Eğitim ve Yetiştirme Merkezi

 
1991 yılından itibaren köpek üretim, bakım, eğitim ve yetiştirme merkezi olarak faaliyette bulunan İstanbul Anadolu yakasındaki işletme, İstanbullulara köpekler hakkında A’dan Z’ye her türlü konuda yardımcı olan bir kuruluştur.
Amerika ve Avrupa menşeili genetiği sağlam köpeklerden üretilen yavru ve eğitimli, Alman Çoban köpeği, Golden Retriever, Labrador Retriever, Rottweiler gibi cins köpeklerin satışı yapılmaktadır.
Aşıları yapılmış, mikroçipli olan yavru köpeklerin eğitim ve ırk ve özelliklerine göre fiyatlar 5000 TL ‘den başlamaktadır.
Kurumda alanında uzman eğitmenler tarafından yavru köpek uyum eğitiminden itaat eğitimlerine, tuvalet eğitimden arama kurtarma eğitimlerine kadar çeşitli eğitimler verilmektedir.
Eğitim fiyatlandırmaları Euro bazında olup eğitimler 250 Euro ile 1000 Euro arasında değişim göstermektedir.
Üretim ve eğitim dışında veterinerlik, bakım ve pansiyon hizmeti de veren kuruluş,  yılların tecrübesiyle işinin ehli kişiler tarafından yürütülmektedir.
Yukarıda belirtilen fiyatlarda değişiklik görülebilmekte olup en doğru bilgi için işletme ile iletişime geçiniz.

Von Grand Köpek Çiftliği Eğitim Merkezi

 
Tesis, 2000 kennel ve 9 köpek eğitim uzmanından oluşan donanımlı kadroya sahip profesyonel hizmet veren bir kuruluştur.
Çiftlikte itaat, tuvalet ve K- 9 eğitimleri gibi başlıca eğitimler verilmektedir.
Üst düzey standartlarda ki bu eğitimler, hayvan severlerin talepleri doğrultusunda çiftlikte veya evlerde uzmanlar tarafından verilmektedir.
Eğitim sonunda köpekler, sertifika ile ödüllendirilmektedir.
Ayrıca işletmede Alman Kurdu, Cocker, Golden gibi ırkların sahiplendirilmesi de yapılmaktadır.

Topaz Kennel Dog House

 
Şehrin kalabalığından uzak, Beykoz’da yeşilliklerin arasında bulunan işletme, köpek ve sahiplerinin konforu düşünülerek tasarlanmıştır.
1998 yılından itibaren az sayıdaki köpeklere üst düzey hizmet vermeyi amaçlayan işletmede alanında en uzman kişilerce motivasyona dayalı eğitim verilmektedir.
Köpekler oyun ve ödül yöntemiyle eğitilmektedir.
Köpeğinizin hangi eğitimi alabileceği ve süreç hakkında bilgi almak isterseniz çiftliği ziyaret edebilirsiniz.

Candostum Köpek Üretim Çiftliği

 
2005 yılından itibaren faaliyetlerine devam eden İstanbul Silivri'deki çiftlik, yasal prosedürler doğrultusunda ruhsatlı olarak sahiplendirme yapmaktadır.
Yavrular veteriner hekim tarafından gerekli kontrolleri ve aşılamaları yapıldıktan ve 2 aylık olduktan sonra teslim edilmektedir.
Çiftlikte aynı zamanda pozitif köpek eğitimi de verilmekte olup karakter, davranış ve itaat eğitimleri pozitif eğitimin temel unsurlarıdır.
Köpekler çiftlikte değil sahibinin yanında eğitilirler. Alınan eğitimin etkileri köpekte ömür boyu hissedilir. Köpek eğitimi ve satışının yapıldığı kurumda, kuaför ve pansiyon hizmeti de bulunmaktadır.

Pati Dog Club

 
Pati Dog Club, ticari kaygılardan uzak 2006 yılından bugüne kadar sayısız köpeğe eğitim vermiş, en iyi köpek eğitim merkezi olmayı amaçlayan başarılı bir kuruluştur.
Ülkenin en donanımlı eğitmenleri tarafından profesyonellik ve ekip çalışmasıyla yarışma düzeyinde eğitim verilmektedir.
Kurum, sunduğu hizmetler ve birçok başarı öyküsüyle İstanbullu hayvanseverlerin gönül rahatlığıyla başvurabileceği bir merkezdir.

Royal Dog Club

 
Royal Dog Club köpek eğitim merkezi Beykoz’da doğa ile iç içe bir mekanda 7/24 güvenlik kamerası ile köpeklerin izlendiği profesyonel eğitimler veren en güvenilir işletmelerden biridir.
Yavru köpek, ileri itaat ve alan koruma gibi birçok eğitimin itina ile verildiği merkezde, köpekler eğitilirken sosyalleşiyor.
30 yıllık tecrübeyle faaliyette olan Royal Dog, eğittiği birçok köpekle ve başarı garantisiyle sektörde yerini almaktadır.
 
 
 
 
 
 

Benzer Yazılar

Yukarı