Köpekler için En İyi 10 Köpek Oteli

Köpekler için En İyi 10 Köpek Oteli

Sevimli dostunuzun siz olmadığınızda güvenli bir ortamda tüm ihtiyaçlarının karşılanmasını köpek otelleri ile sağlayabilirsiniz. Sahipleri olmadığında köpekleri özel odalarda konaklamasını sağlayan ve son yıllarda gittikçe yaygınlaşan özel köpek otelleri, evcil pet sahiplerinin gönül rahatlığı içinde seyahat etmesine imkan tanıyor. 

Köpek Oteli Nedir?

 
 
Sahipleri olmadığında evcil hayvanların temizliğinin, bakımının ve sosyal hayatının devam etmesini sağlayan konaklama merkezleridir. Mimarisi genellikle çiftlik tarzında olan bu pansiyonlarda köpeklerin diğer köpeklerle sosyalleşmeleri sağlanır, fiziksel egzersizleri aksatılmadan yapılır ve en önemlisi evcil petlere sahiplerinin yokluğu yaşatılmaz. Güvenli olması ve hijyenik bir ortamda bakımına imkan vermesi nedeniyle köpek sahipleri, uzun soluklu yurt içi ve yurt dışı gezilerinde köpek otellerini tercih etmektedir.  

Köpek Otelleri Güvenli midir?

 
 
Evet, köpekler için özel olarak dizayn edilmiş, temel ihtiyaçlarının yanı sıra veteriner hekim kontrolü, eğitim gibi olanaklara da sahip köpek pansiyon ve otelleri uzun vadeli seyahatlerde köpek sahiplerinin kurtarıcısı oluyor.
 
Evcil dostlarınız için hizmet veren pansiyon ve oteller, Tarım Bakanlığı onaylı ruhsatlı konaklama hizmeti sunan merkezlerdir. Köpeğinizi teslim etmeden önce ön araştırma yapmalı ve bakanlık onaylı, ruhsatlı köpek konaklama hizmeti sunan merkezlere emanet etmelidir. 
 
İşte siz tatil yaparken köpeğinizin de tatil yapmasını sağlayacak en iyi 10 köpek oteli listesi: 
 

1. Pet Village Otel 

 
 
İstanbul Zekeriyaköy’ de bulunan muhteşem bahçesi ile evcilinizin kafeste değil özgür bir ortamda konaklamasına izin veren seçkin bir oteldir. Sadece köpekler için hizmet veren otelde sevimli yavrunuz için veteriner kontrolü, eğitim, spa, kuaför hizmetleri de sunuluyor. Temiz ve hijyenik bir ortamda konaklama imkanı sunan otel fiyatları uzun süreli hizmetlerde daha avantajlı oluyor. 7 gün ve üzeri konaklama için kesinlikle tercih edilebilecek bir mekan olarak dikkat çekiyor. 
 

2. Clup Rintintin

 
 
10 bin metrekarelik devasa bir alan üzerinde hizmet veren otel, köpekler için konaklama hizmeti sunuyor. Anlaşabilecekleri ırklara göre sınıflandırılan köpeklere, güvenli bir ortamda konaklama imkanı sağlanıyor. Sevimli dostlarınızın konaklama dışında sağlık, eğitim, beslenme, temizlik, kuaför ihtiyaçları da gideriliyor. Fiyatları makul düzeyde olan otel, evcil dostunuza unutulmayacak bir tatil imkanı sunuyor. 
 

3. Mutlu Köpek Oteli

 
 
İstanbul’un en seçkin ve kaliteli köpek otelleri arasında yer alan otel, maksimum 20 köpek ağırlayan, evcilinizin güvenliğini ve rahatını önemseyen bir pansiyon. Yazın yavrularının serinlemesi için havuz hizmeti veren otel, kışın ise sıcak oyun odalarında oynamalarını sağlıyor. Yol arkadaşınıza muhteşem bir tatil deneyimi yaşatan otelde, eğitim hizmetleri de kusursuz veriliyor. Evcil dostunuz, kendisini evinde hissettiren özel eğitimli bakıcıları ile yokluğunuzu hissetmeden zaman geçiriyor ve dönüş gününüzü strese girmeden bekliyor. 
 

4. Alf Köpek Oteli

 
 
Ankara’nın en kaliteli ve güvenli köpek otellerinden biri olan pansiyon, ruhsatlı olarak hizmet vermektedir. Sempatik bebeklerinizin gezmeleri için geniş bir gezi alanı, oyun parkurları, çim saha, toprak tuvalet alanları ile eğitim alanlarının yer aldığı geniş bir sahada hizmet veren otelde tatlı bebeğinize tek kişilik odada konaklama imkanı sunuluyor. Günlük kalış fiyatları 50 liradan başlayan otelde aylık kalımlar daha hesaplı ve avantajlı. Köpeğinizi güvenli ve rahat bir konaklama hizmeti almak istiyorsanız Ankara’da tercih edebileceğiniz adresler arasında bulunan otel, değerli misafirleri için veteriner hizmeti sunuyor. 
 

5. Sempati Köpek Oteli

 
 
Evcil köpekler için hem otel hem de eğitim hizmeti sunan otel, bazı köpek ırkları hariç tüm köpekler için hizmet veriyor. Sahibi profesyonel köpek eğitmeni olduğu için uzun süreli kalımlarda can dostunuzu gönül rahatlığı içinde teslim edebileceğiniz bir mekandır. Temel itaat eğitiminin verildiği otelde yokluğunuzu hissettirmeyen eğlenceli aktiviteler yaptırılmakta. Dostunuzun fotoğraf ve videolarına günlük ulaşmanızı sağlayan bir sisteme sahip otelde konaklama ücretleri 100 liradan başlıyor ve süreye bağlı olarak değişiklik gösteriyor. 
 

6. Akademi Köpek Oteli

 
 
Hem otel hem eğitim merkezi olarak hizmet veren Ankara’nın seçkin otelleri arasında, veteriner hekim olan sahibi tarafından büyük bir özenle ve dikkatle işletiliyor. Köpeğinizin 24 saat veteriner gözetiminde kalmasını, kendisine ait bir odada konaklamasını, eğitim almasını ve eğlenceli zaman geçirmesini istiyorsanız Ankara’da tercih edeceğiniz mekanlar arasında yer almakta. 
 

7. Bobyland Köpek Oteli

 
 
İzmir’de bulunan Otel, Türkiye’nin ilk ve tek 5 yıldızlı köpek otelidir. Misafirlerini temiz, hijyenik bir ortamda misafir eden otelde aynı zamanda köpekler için eğitim hizmeti de verilmekte. Her gün temizlik yapılan odalarda konaklayan köpeğinizi 24 saat canlı izleme fırsatı sunan otel, tatlı bebeklerinizi gönül rahatlığı içinde bırakabileceğiniz bir mekandır. Otel fiyatları oda türüne göre 90 lira ile 200 lira arasında değişiklik gösteriyor. Evinden ayrılan köpeğinizin, siz tatildeyken strese girmeden konaklaması için en ince ayrıntıların düşünüldüğü mekanda yavruların sağlık kontrolleri uzman veteriner hekim tarafından düzenli olarak yapılmakta. 
 

8. Gaia Köpek Oteli

 
 
Türkiye’nin en seçkin köpek otellerinden olan otel, İzmir Urla’da hizmet veriyor. Sevimli bebeğiniz için temel eğitimin de verildiği otel, İzmir’in en büyük oteli’dir. Ruhsatlı olarak hizmet veren otelde minik köpeğinizin sağlığı, hijyeni, beslenmesi, eğitimi, rahatı ve huzuru için tüm ayrıntılar düşünülmüş. Fiyatları günlük ve uzun kalımlı olmasına bağlı olarak değişiklik gösteren otel, sizin ve evcil hayvanınızın unutulmaz bir tatil geçirmesini sağlıyor. 
 

9. Karşıyaka Köpek Oteli

 
 
Sevimli dostunuz için konaklama ve eğitim hizmeti almak istiyorsanız Köpek Oteli’ni tercih edebilirsiniz. Köpeğinizin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış bahçesi, köpek odaları ve eğitim alanları ile patinize sizin yokluğunuzu yaşatmayacak bir mekandır. Siz tatildeyken evcil hayvanınızın tüm temizlik ve bakım ihtiyaçları güler yüzlü bakıcılar tarafından karşılanmaktadır. Fiyatları günlük ya da uzun süreli kalımlara göre değişiklik göstermektedir.  
 

10. Pet Palas

 
 
 
İstanbul Akatlar’da hizmet veren Pet Palas, evcil bebeklerinizin ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş mimarî yapısı ile İstanbul’da tercih edilebilecek köpek otelleri arasında yer almakta. Otel, tüm konuklarına beslenme, konaklama,  veteriner hekim kontrolü hizmeti sunulmakta. Misafirlerin kum tercihi, veteriner tercihi, beslenme sistemi özelleştirilebiliyor. Günlük egzersizleri yaptırılan sevimli patilerin yürüyüşleri de aksatılmıyor. 

Benzer Yazılar

Yukarı