Pug Köpeği Sahiplenme ve Fiyat Aralığı

Pug Köpeği Sahiplenme ve Fiyat Aralığı

A kalite pug Maps bebekler aşılı karneli
Pug
pug yavrularımız gelmiştir.
Pug
TÜRKİYENİN HER YERİNE SORUNSUZ GÖNDERİM İMKANIMIZ VARDIR
Pug
Pug ırkından gelen evcil köpekleri sahiplenmeyi düşünen kişiler petshoplardan, online internet sitelerinden ve hayvan yetiştirme çiftliklerinden yardım alabilmektedir. Bu ırklar özel olarak üretilen köpekler arasında yer alır. Bundan dolayı ücretsiz şekilde sahip olmak neredeyse imkansızdır. Belli bir ücret karşılığında yeni sahibine verilir. Yalnız sahiplenme konusunda öncelikli olarak anne ve babasının safkan olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Pug alacaklar fiyatlarından önce alacakları köpek ile alakalı gerekli olan evrakları petshopların verip vermeyeceğini de sormalıdır. Satış sözleşmesi bu evrakların ilk sırasında yer alır. Bu sayede safkan olmadığında ya da sorunlu bir köpek olduğunda geri dönüp pet shopa tekrardan başvurabilirsiniz. Zaten satış yapan kişinin yavru köpek ile alakalı hastalık, beslenme, dikkat edilecek noktalar ve egzersizleri konusunda sizlere bilgi vermesi de gerekmektedir. Bunlar dışında;
 
     •  Aşı karnesini istemek de hakkınızdır.
 
     •  Aldığınız Pug yavrusu ya da yetişkin köpeğinizin annesini görme imkânınız varsa görmeyi talep edebilirsiniz.
 
     •  Pug yavrusu satan petshop ya da internet sitesinin geçmişi hakkında detaylı araştırma yapmalısınız. Bazı kişiler bu işi ticarete döktüğünden dolayı hastalıklı hayvanları tedavi ettirmeden satmaktadır.
 
     •  Yavru köpeğinizin kesinlikle tuvalet ile alakalı alışkanlıklarının oturmuş olması da gerekir. Yetişkin olan Pug alacaksanız bu detay çoktan hallolmuştur.
 

Sevimli Pug Fiyatları

 
Petshop ve online internet sitelerinde satışa sunulan Pug köpeklerinin fiyatları ile, ilçeye ve bölgeye göre farklılıklar gösterir. Nişantaşı’ndaki bir pet shopla Kocaeli’ndeki bir pet shopta fiyatlar aynı değildir. Nişantaşı bölge olarak daha lüks bir semt olduğundan fiyatlar neredeyse iki katına kadar çıkabilir. Ayrıca annesine göre de fiyatlarda artış gözlemlenmektedir.
 
     •  Günümüzde sağlıklı bir yavru sahiplenmek isterseniz 1.500 TL ile 5.000 TL aralığında bulunan ücretleri gözden çıkartmalısınız.
 
     •  Fiyat aralığının değişkenliğinin dışında ilk defa köpek alacaklar yapacakları masrafları da göz önünde bulundurmalıdır. 
 
Fiyatın yüksek olmasında etkili olan detaylar arasında aşağıdaki maddelerde yer alır.
 
     •  Aşı
 
     •  Tüy bakımı
 
     •  Diş bakımı
 
     •  Göz bakımı
 
Özel ırk olarak karşımıza çıkan Pug köpeği sahiplenecekseniz muhakkak yetkili satıcı ve belgeleri tam olan yerleri tercih etmeniz gerekir.
Sımsıyah Pug Yavrularımız
Pug
Pug mops Yavrular safkan orjinal sıfır burun a kalite
Pug
Sevimli pug
Pug
Sizden Gelen Yorumlar 0 Adet

Haydi !
Bizimle bilgini paylaş / Soru sor

Yukarı