Pug Köpeği Sahiplenme ve Fiyat Aralığı

Pug Köpeği Sahiplenme ve Fiyat Aralığı

Satılık PUG MOPS Yavruları
Pug
yeni yavrular sızlerle
Pug
Pug Mops yavrusu
Pug
 
Sektörel araştırmalarımız sürecinde orijinal Yavru Pug 2021 Fiyatları 2500 TL ile 4500 TL şeklinde olduğunu görmekteyiz.
Bu konuyla ilgili detaylı araştırma da bulunduk. Detaylı bilgi için https://www.kopekler.com/pug-fiyatlari bu sayfamıza göz atın.

  Pug ırkından gelen evcil köpekleri sahiplenmeyi düşünen kişiler petshoplardan, online internet sitelerinden ve hayvan yetiştirme çiftliklerinden yardım alabilmektedir. Bu ırklar özel olarak üretilen köpekler arasında yer alır. Bundan dolayı ücretsiz şekilde sahip olmak neredeyse imkansızdır. Belli bir ücret karşılığında yeni sahibine verilir. Yalnız sahiplenme konusunda öncelikli olarak anne ve babasının safkan olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. 
 
     •  Aşı karnesini istemek de hakkınızdır.
 
     •  Aldığınız Pug yavrusu ya da yetişkin köpeğinizin annesini görme imkânınız varsa görmeyi talep edebilirsiniz.
 
     •  Pug yavrusu satan petshop ya da internet sitesinin geçmişi hakkında detaylı araştırma yapmalısınız. Bazı kişiler bu işi ticarete döktüğünden dolayı hastalıklı hayvanları tedavi ettirmeden satmaktadır.
 
     •  Yavru köpeğinizin kesinlikle tuvalet ile alakalı alışkanlıklarının oturmuş olması da gerekir. Yetişkin olan Pug alacaksanız bu detay çoktan hallolmuştur.
 

Sevimli Pug Fiyatları

 
 Petshop ve online internet sitelerinde satışa sunulan Pug köpeklerinin fiyatları ile, ilçeye ve bölgeye göre farklılıklar gösterir. Nişantaşı’ndaki bir pet shopla Kocaeli’ndeki bir pet shopta fiyatlar aynı değildir. Nişantaşı bölge olarak daha lüks bir semt olduğundan fiyatlar neredeyse iki katına kadar çıkabilir. Ayrıca annesine göre de fiyatlarda artış gözlemlenmektedir.
 
     •  Günümüzde sağlıklı bir yavru sahiplenmek isterseniz 2000 TL ile 3500 TL aralığında bulunan ücretleri gözden çıkartmalısınız.
 
     •  Fiyat aralığının değişkenliğinin dışında ilk defa köpek alacaklar yapacakları masrafları da göz önünde bulundurmalıdır. 
 
Fiyatın yüksek olmasında etkili olan detaylar arasında aşağıdaki maddelerde yer alır.
 
     •  Aşı
 
     •  Tüy bakımı
 
     •  Diş bakımı
 
     •  Göz bakımı
 
Özel ırk olarak karşımıza çıkan Pug köpeği sahiplenecekseniz muhakkak yetkili satıcı ve belgeleri tam olan yerleri tercih etmeniz gerekir.

 Pug alacaklar fiyatlarından önce alacakları köpek ile alakalı gerekli olan evrakları petshopların verip vermeyeceğini de sormalıdır. Satış sözleşmesi bu evrakların ilk sırasında yer alır. Bu sayede safkan olmadığında ya da sorunlu bir köpek olduğunda geri dönüp pet shopa tekrardan başvurabilirsiniz.

 Satış yapan kişinin yavru köpek ile alakalı hastalık, beslenme, dikkat edilecek noktalar ve egzersizleri konusunda sizlere bilgi vermesi de gerekmektedir.
 
 
%100 SAFKAN PUG YAVRULARI...
Pug
EV DOĞUMLU PUG BEBEKLERIMIZ
Pug
sevimli pug yavruları geldi
Pug
Sizden Gelen Yorumlar 0 Adet

Haydi !
Bizimle bilgini paylaş / Soru sor

Yukarı